RF Trident™ Hibrid Kanül

Diros OWL® RF TridentTM Hibrid Kanül kullanıcıya medial dal gibi spesifik bir sinire tek bir adımda ulaşmasına olanak tanır.

 • Genel Detaylar

  RF TridentTM Hibrid Kanül

  RF ablasyonunun yapıldığı ŞEKİLDE DEVRİM YARATAN:

  • Hızlı yerleştirme: dikey yaklaşım
  • İstenilen noktaya büyük lezyon, çevre dokuda minimum hasar
  • Uçlar açık veya kapalı halde enjeksiyon yapabilme
  • Daha az skopi ışını alımı
  • Küçük çaplı kanül, geniş tabanlı lezyon alanı
  • Daha hızlı hasta iyileşme süresi
  • Etkisi daha uzun süren ağrı tedavisi

  Diros OWL® RF TridentTM Hibrid Kanül, TridentTM Kanül, sıcaklık sensörü, ve uzun esnek bir enjeksiyon portunu bir arada içerir. Trident TM Kanülün, Hibrid versiyonu daha da fazla zaman kazanmayı sağlar, sıcaklık sensörünü her zaman aktif uçta tutar, ve uyarım veya enjeksiyon esnasında yaşanan hareket olasılığını ortadan kaldırır.

  Diros OWL® RF TridentTM Kanül kullanıcının medial dal gibi spesifik bir sinire tek bir adımda, dikey şekilde, sinirin aynı anestezik blokajında olduğu gibi ulaşmasını sağlar, bu sayede daha hızlı yerleştirme, daha az skopi ışını alımı, ve işlem süresinde büyük ölçüde azalmayla sonuçlanır. Hibrid kanülün ucu sinire ulaştıktan sonra, kanül tepesinden döndürülerek 3 ucun açılması sağlanır. Bu 3 uç piramide benzeyen bir şekil oluşturur ve bu sayede büyük tabanlı, siniri kuşatan piramit şeklinde bir lezyon oluşur.

  Bu üstün teknoloji sayesinde hedeflenen bölgede çevre hasarı olmadan büyük bir lezyon oluşturulur. Yerleştirme esnasında ince olan gauge daha sonra genişleyerek daha büyük gauge aktif uca dönüşür hedeflenen bölgeye isabetli bir şekilde yapılan lezyon sayesinde hasta daha kısa sürede iyileşir.

  Diros OWL® RF TridentTM Hibrid Kanül tıbbı kalite paslanmaz çelik kullanılarak üretilmiş, ucu dışında yalıtılmış, ve 3lü uç için Nitinol kullanılarak bir araya getirilmiştir. Bu oluşum kullanım kolaylığı için tasarlanmış; kanülün aktif ucunda yenilikçi ve etkili bir lezyon oluşturan bir kanüldür.

  18 Gauge 5 mm'lik aktif uç ile sunulmaktadır.

  The Diros OWL® RF TridentTM Hibrid Kanül işlem maliyetini düşürür, çapraz kontaminasyon riskini ortadan kaldırır, tek tek paketlenir/sterilize edilir.

  Kablolar

 • Özellikler/Teknik Data

  Referans Numarası Gauge Uzunluk AKTİF UÇ (mm)
  DTRH-018/50/5 18 50 mm 5 mm
  DTRH-018/100/5 18 100 mm 5 mm
  DTRH-018/150/5 18 150 mm 5 mm
  DTRH-018/200/5 18 200 mm 5 mm

  To connect a Diros OWL® RF Trident Hybrid Cannula with a Diros OWL® URF-3AP + MLA-4

  H4-S2F-S SET OF 4, ADAPTER CABLES FOR MLA-4 TO HYBRID CANNULAE OR DISPOSABLE TC RF PROBES/TEMPERATURE SENSORS

  To connect a Diros OWL® RF Trident Hybrid Cannula with a Diros OWL® URF-3AP

  463-103-HCT-S CABLE FOR URF-3AP TO T-TYPE HYBRID CANNULA OR THERMOCOUPLE DISPOSABLE RF PROBE/TEMPERATURE SENSOR
  463-103-BPHCT-S CABLE FOR URF-3AP TO BIPOLAR T-TYPE HYBRID CANNULA or OWL® DISPOSABLE THERMOCOUPLE RF PROBE/TEMPERATURE SENSOR